بهترین کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام

بهترین کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام

 

گاهی انتخاب و خرید کاشی مناسب حمام از بین طرح ها و مدل های مختلف کمی سخت می شود، کاشی های حمام در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه، ابعاد و دکوراسیون حمام دارد. هنگام انتخاب کاشی حمام به نکات مهمی باید دقت کنید و فاکتورهای زیادی را باید مد نظر بگیرید که در این بخش شما را با این نکات آشنا می کنیم.

 

  • قبل از اینکه برای انتخاب طرح و رنگ کاشی حمام تان تصمیم گیری کنید باید موضوع نظافت آنها را مد نظر بگیرید زیرا کاشی هایی که رنگ روشن مانند سفید دارند قطعا زودتر کثیف میشوند و باید به نظافت آن ها بیشتر اهمیت دهید تا همیشه تمیز براق بمانند. اما کاشی هایی که رنگ های خاکستری، قهوه ای، آبی دارند نیاز به نظافت کمتری دارند.

  •  
  • نکته دیگری که در انتخاب کاشی حمام اهمیت دارد اندازه کاشی است . امروزه کاشی های کوچک و بزرگ برای حمام وجود دارند که کاشی های بزرگ محبوب تر هستند. مخصوصا برای کف حمام. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که اگر قصد دارید از کاشی های بزرگ برای حمام تان استفاده کنید کاشی کوچک را هم مورد استفاده قرار دهید.

  •  
  • از نظر قیمت شاید برخی از کاشی های لوکس و زیبا گران تر از کاشی های ساده باشند. ولی چون با فضای کوچکی همچون حمام سروکار داریم، هزینه خرید و نصب کاشی های لوکس خیلی زیاد نخواهد شد.

 

بیشتر بخوانید : مراحل تولید کاشی و سرامیک در کارخانه ها چگونه است؟

 

 

 

dchtilegroup
در تاریخ 21 اکتبر 2021
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.